11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ ۲۰:۲۹:۳۵
کد مطلب:  603745
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران :
مراکز اسکان آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در دور اول تعطیلات نوروزی با پذیرش 11 هزار نفر روز مسافر به کار خود ادامه می دهد

عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران از اسکان 2 هزار و 47 خانوار در مراکز اسکان آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران خبر داد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ، فولادوند در نخستین روز کاری سال 97 ضمن بازدید از مراکز اسکان شهرستانهای استان تهران گفت : پس از ارزیابی به عمل آمده  از سوی مهمانان نوروزی آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ، عملکرد ستاد اسکان شهرستانهای استان تهران در دوره اول تعطیلات نوروزی در رتبه عالی قرار گرفت .

مدیرکل با تاکید بر شعار حمایت از کالای ایرانی به عنوان شعار سال 1397 اظهار داشت : آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در سال جدید همچون گذشته حمایت از کالای ایرانی را به عنوان یکی از راهبردهای اصلی خود قرار داده است .

فولادوند فرهنگ حمایت از کالای ایرانی را وظیفه همه مردم ایران دانست و گفت : شعار حمایت کالای ایرانی باید تبدیل به فرهنگ عمومی شود و مدرسه بهترین بستر توسعه فرهنگ حمایت از کالای ایرانی است.

وی خاطر نشان کرد : پایان فعالیت ستاد اسکان موقت فرهنگیان شهرستانهای استان تهران 11 فروردین می باشد و 14 فرورودین آغاز فعالیت آموزشی کلیه مدارس شهرستانهای استان تهران است .

به اشتراک بگذارید :