10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۰۵ ۱۲:۰۷:۴۹
کد مطلب:  603550
مدیر آموزش و پرورش بهبهان :
بازدید فرماندار شهرستان بهبهان از ستاد مرکزی اسکان فرهنگیان

مدیر آموزش و پرورش بهبهان گفت : فرماندار شهرستان بهبهان، به منظور بررسی نحوه خدمت رسانی به مهمانان نوروزی در ستاد مرکزی اسکان فرهنگیان آموزش و پرورش بهبهان حضور یافت

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان به نقل آموزش و پرورش بهبهان ، رسول عبدی پور مدیر آموزش و پرورش بهبهان گفت :  محمد حری  فرماندار شهرستان بهبهان بهمراه تنی چند از معاونین خود، برای بررسی  نحوه ارائه خدمات به مسافرین نوروزی از ستاد مرکزی اسکان فرهنگیان شهرستان بهبهان بازدید نمودند.

مدیر آموزش و پرورش بهبهان افزود : محمد حری فرماندار شهرستان بهبهان با تبریک سال جدید به فعالان ستاد اسکان و آرزوی موفقیت برای آنان از حضور شبانه روزی و خدمت رسانی مطلوب به مسافرین قدردانی نمود و اظهار کرد: با تلاش مجدانه مجموعه سخت کوش و فرهیخته آموزش و پرورش، شهرستان بهبهان توانسته است ایامی خوش و آرام را برای اسکان مهمانان نوروزی فراهم آورد.

حری عنوان کرد : فرماندار شهرستان بهبهان در ادامه افزود: در ستاد اسکان مرکزی فرهنگیان بهبهان ما شاهد شرایط مطلوب، امکانات مناسب برای خدمت رسانی و برخورد شایسته نیروهای ستادی با مسافرین نوروزی بودیم.

وی در ادامه افزود: امیدواریم که در سالهای آتی بتوانیم با برگزاری برنامه های گردشگری خاص شهرستان بهبهان و ارتقاء امکانات و فضاهای اسکان، خدمت رسانی به مسافرین نوروزی را توسعه دهیم.

گفتنی است محمد حری فرماندار شهرستان بهبهان از نمایشگاه بومی محلی و یادواره شهداء واقع در ستاد مرکزی اسکان فرهنگیان شهرستان بهبهان نیز بازدید نمودند.

به اشتراک بگذارید :