20 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ ۱۰:۱۵:۴۲
کد مطلب:  599947
با حضور اعضا تشکیل شد:
دهمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان سلطانیه

دهمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان سلطانیه با حضور اعضا تشکیل شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان به نقل از سلطانیه دهمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان سلطانیه  در محل سالن کنفرانس اداره تشکیل گردید.

در این جلسه  محمدیان، معاون فرمانداری شهرستان ضمن تقدیر از تعامل سازنده مهدی زمانی مدیر آموزش و پرورش شهرستان با فرمانداری و سایر دستگاههای مستقر در شهرستان، مشکلات قابل پیش بینی راجع به کمبود نیروی انسانی را به عنوان مساله ای که باید در سطح کشوری و استانی حل و فصل گردد، ارزیابی نمود و اظهار داشت: استفاده صحیح از آمار برای برنامه ریزی ها بسیار ضروری است.

وی در ادامه افزود: این جای خوشحالی است که چندین ماه پیش برای حل مساله ای که ممکن است در مهر ماه به وجود آید، جلسه برگزار شده و تلاش ها برای برنامه ریزی و حل آن متمرکز می گردد. 

محمدیان  ضرورت تهیه ریز آمار دانش آموزان در پنج سال آینده را یادآور شده و بیان نمود: در کلیه برنامه ریزی ها در سطح شهرستان باید حداقل برای پنج سال آینده برنامه و پیش بینی احتمالات به استناد آمار داشته باشیم.

وی در خصوص کمبود فضا نیز پیشنهاد نمود علاوه بر استفاده از ظرفیت خیرین، اداره آموزش و پرورش از ساختمان های آموزشی که مطابق استانداردها قابل استفاده بوده و در اختیار سایر نهاد هاست، اطلاعاتی  به فرمانداری ارسال نماید.

در ابتدای جلسه نیز مهدی زمانی مدیرآموزش و پرورش شهرستان  به بررسی مصوبات جلسه پیشین پرداخت و مقرر شد در اجرای مصوبه جلسه نهم در خصوص نحوه استفاده از سالن اجتماعات علامه حلی، درخواست مکاتبه فرمانداری با ادارات  از سوی آموزش و پرورش ارسال گردد.

زمانی با اشاره به مذاکرات انجام شده با خیرین مدرسه ساز اظهار امیدواری نمود در بهار سال 97 شاهد کلنگ زنی پروژه های مورد نظر باشیم.

در ادامه جلسه مهدی زمانی به موضوع دستور کار جلسه پرداخت و اظهار داشت: موج افزایش جمعیتی در سال های اخیر مساله کمبود فضا و نیرو را موجب شده است که گاها موجب نارضایتی اولیا و دانش آموزان شده است.

به اشتراک بگذارید :