20 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ ۱۲:۲۴:۲۷
کد مطلب:  599279
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان در انگوران:
تغییرنگرش دانش محوری به مهارت محوری ازالزامات است

محمود عباسی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان زنجان در همایش گرامیداشت روز امور تربیتی و تجلیل از دانش آموزان منتخب علمی و فرهنگی منطقه انگوران گفت: برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی باید نگرش دانش محوری را به مهارت محوری تغییر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان به نقل ازدفتر معاونت پرورشی،همایش گرامیداشت روز امور تربیتی و تجلیل از دانش آموزان منتخب علمی و فرهنگی با حضور محمودعباسی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان زنجان در محل سالن اجتماعات بنت الهدی شهر دندی برگزار گردید.

دراین مراسم  محمود عباسی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان زنجان با اشاره به اهمیت مهارت محوری دانش آموزان و مشکلات موجود در حوزه آسیب های اجتماعی گفت: برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی باید ویژگی های دانش محوری دانش آموزان را به مهارت محوری تغییر داد.

وی افزود: عواملی از قبیل:همکاری و مشارکت همه نهاد ها، تروج و گسترش فعالیت های قرآنی و نماز در مدارس، تغییر سبک زندگی مبتنی بر ارزش های ملی و اسلامی، در کاستن مشکلات موجود در حوزه آسیب های اجتماعی نقش اساسی ایفا می کنند..

گفتنی است در پایان این مراسم از مربیان، معاونین پرورشی و دانش آموزان منتخب علمی و قبولین دانشگاه ها و مسابقات فرهنگی و هنری با اهدای لوح و جوایز تقدیر به عمل آمد.

به اشتراک بگذارید :