20 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ ۰۷:۴۵:۰۰
کد مطلب:  598124
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان :
یکی از دستگاه هایی که می تواند به انسداد مبادی بیسوادی کمک کند بسیج است

شهین جوانی: در رابطه با انسداد مبادی بیسوادی طالب عزم استانی هستیم و یکی از دستگاه هایی که می تواند از این منظر به ما کمک کند، بسیج است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، شهین جوانی در جلسه بسیج دانش آموزی که در سالن جلسات اداره کل آموزش و پرورش برگزار شد، اظهار داشت: بسیج به خصوص در مناطق دور افتاده که امکان شناسایی افراد بازمانده از تحصیل نیست می تواند به عنوان بازو و کمکی باشد که در کنار آموزش و پرورش قرار می گیرد.

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان افزود: در همین راستا ما توانستیم در بحث عشایر شاهد جذب صد درصدی دانش آموزان باشیم .

وی در ادامه با انتقاد از اینکه پیش دبستانی ها و مهدهای تحت پوشش بسیج محتوایی مغایر با آموزش و پرورش دارند گفت: مهارت آموزی در دوره پیش دبستان ، غنی سازی محیط آموزشی و ارتقاء مهارت های شناختی ، حسی و ادراکی و خوب گوش دادن و دیدن و شناسایی اختلالات یادگیری و تلاش در راستای حل آن و توانمندسازی کودکان برای ورود به پایه اول می باشد .

جوانی در پایان تاکید کرد: در برخی برنامه های اردوهایی که برگزار می شود گاهی احساس می شود که روحیه جنگ طلبی فراتر از صلح است و باید این موضوع در نظر گرفته شود.

به اشتراک بگذارید :