23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ ۰۸:۵۳:۵۳
کد مطلب:  595098
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران خبر داد :
شرکت 900 هنرجوی شهرستانهای استان تهران در مرحله تئوری مسابقات علمی كاربردی شاخه كاردانش

مرحله تئوری استانی مسابقات علمی كاربردی شهرستانهای استان تهران با شركت قریب به 900 هنرجوی شاخه كاردانش به شكل هماهنگ استانی و در 21 منطقه برگزار شد.

  به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در این باره گفت: مرحله تئوری استانی مسابقات علمی كاربردی شهرستانهای استان تهران با شركت قریب به 900 هنرجوی شاخه كاردانش به شكل هماهنگ استانی و در 21 منطقه برگزار شد.

وی، با اشاره به اینکه مرحله تئوری استانی مسابقات علمی كاربردی شهرستانهای استان در 63 رشته و 29 عنوان آزمون برگزار شد ، تصریح کرد:در 42 حوزه ی اجرای آزمون در كلیه مناطق شهرستانهای استان تهران قریب به 900 نفر هنرجوی پایه یازدهم شاخه كاردانش با یکدیگر به رقابت پرداختند.

فولادوند ،ادامه داد: در مرحله عملی استانی این آزمون نیز 200 نفر هنرجوی برگزیده مرحله عملی استانی در دو حوزه اجرای آزمون ،مستقر در ملارد و شهریار به رقابت خواهند پرداخت.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: اهتمام در برگزاری كیفی  این قبیل  آزمون ها علاوه بر ایجاد رقابت سالم بین هنرجویان،  روحیه كارآفرینی، مهارت آموزی  و ابتكار را تقویت خواهد كرد.

گفتنی است، مرحله پایانی و كشوری  این  دوره ازمسابقات دراردیبهشت ماه سال آینده برگزار خواهد شد.

 

 

به اشتراک بگذارید :