3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ ۱۱:۱۳:۴۰
کد مطلب:  591847
در حال برگزاری است؛
آیین تجلیل از فعالین عرصه امورتربیتی در شهرستانهای استان تهران

آیین تجلیل از فعالین عرصه تربیت در شهرستانهای استان تهران با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش در سالن همایش های اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای تهران در حال برگزاری است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران آیین تجلیل از فعالین عرصه تربیت در شهرستانهای استان تهران با حضور معاون پرورش و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش، مدیرکل امورتربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش ،مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، اعضاء شورای معاونین، مدیران و معاونین پرورشی و تربیت بدنی مناطق ۲۱ گانه شهرستان های استان تهران ،مربیان پرورشی مدارس، مدیران کانون های برتر فرهنگی هنری ، مشاوران مدارس و مدیران برگزیده دارالقرآن های شهرستان های استان تهران در سالن همایش های ولایت اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در حال برگزاری است.

براساس این گزارش در این برنامه علاوه بر تقدیر از فعالین برتر در حوزه امورتربیتی و مشاوره در این مراسم ،از برگزیده گان جشنواره تجارب برتر تربیتی و همچنین برگزیده گان جشنواره الگوهای برتر روش تدریس درس تفکر و سبک زندگی نیز تقدیر می گردد.

گفتنی است در حاشیه این مراسم به مناسبت روز درختکاری یک اصل نهال توسط معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش بصورت نمادین در محوطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران کاشته شد.

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :