28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ ۱۵:۰۴:۳۹
کد مطلب:  591290
معاون امنیتی انتظامی استاندار تهران :
آسیب های اجتماعی دارای گستردگی و پیچیدگی بسیار است

یازدهمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال 96 به ریاست معاون امنیتی انتظامی استاندار تهران در سالن آیت الله هاشمی رفسنجانی شهرستان های استان تهران در حال برگزاری است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، همدانی معاون امنیتی انتظامی استاندار تهران در این باره گفت:امروزه آسیب های اجتماعی از گستردگی و پیچیدگی بسیاری برخوردار است که نیازمند توجه و مطالعه جدی در این راستا می باشد.

وی افزود: مجموعه بزرگی از آسیب های اجتماعی در شکل های مختلف جامعه را مورد تهدید قرار می دهند که اگر ریشه یابی و اقدامات اساسی و پیشگیرنده در مورد آنها صورت نگیرد می توانند به بحرانی اجتماعی تبدیل شوند.

همدانی ، با اشاره به اینکه برخی آسیب ها در ابتدا از جنبه کاملا فردی و شخصی برخوردار است ، تاکید کرد: همین آسیب فردی اگر مورد توجه و درمان جدی قرار نگیرد، می تواند به یک اسیب اجتماعی تبدیل شده و بخش وسیعی از جامعه را دچار بحران نماید.

معاون امنیتی انتظامی استاندار تهران با تاکید بر اینکه جامعه ما نیازمند آموزش دقیق در حوزه مسائل اجتماعی است ، تصریح کرد: مردم عزیز ما نشان داده اند که اگر مورد توجه و احترام قرار گیرند در پذیرش واقعیت ها و همکاری در زمینه حل بحران های اجتماعی همیشه پیش قدم می باشند.

 

به اشتراک بگذارید :