27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ ۱۱:۲۶:۲۶
کد مطلب:  590884
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
آغاز به کار سامانه الکترونیکی انتخاب و انتصاب مدیران مدارس

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از آغاز به کار سامانه الکترونیکی انتخاب و انتصاب مدیران مدارس در شهرستان های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، عبدالرضا فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به نقش مهم و بی بدیل مدیران مدارس در هدایت و رهبری فعالیت های آموزشی و پرورشی ، گفت :  استقرار نظام شایسته سالاری در انتخاب و انتصاب مدیران مدارس و تضمین کیفیت در اجرای برنامه های آموزشی و تربیتی مدرسه از مهمترین اهداف راه اندازی سامانه الکترونیکی انتخاب و انتصاب مدیران مدارس می باشد.

وی ضمن تشریح خصوصیات یک مدیر مدرسه موفق، اظهار داشت: داوطلبین مدیریت مدارس می توانند تا تاریخ 21 اسفندماه 96 جهت ثبت نام اقدام نمایند.

فولادوند ،تشکیل کمیته  انتخاب و انتصاب مدیران مدارس در مناطق 21 گانه شهرستان های استان تهران را نخستین مرحله از انجام فرایند انتخاب و انتصاب مدیران مدارس دانست وافزود:پس از بررسی و تایید سوابق پرسنلی و عملکردی داوطلبین و استعلام حراست ، در خردادماه آزمون انتخاب و انتصاب مدیران برگزار می گردد.

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به سرفصل های آزمون حضوری انتخاب و انتصاب مدیران مدارس ، تصریح کرد: سند تحول بنیادین آموزش و پرورش ، اهداف دوره های تحصیلی ، برنامه درس ملی،آیین نامه اجرایی مدارس،آیین نامه هدایت تحصیلی، دانش عمومی مدیریت و برنامه ریزی آموزشی ، آشنایی با کلیات نگهداری اموال دولتی و امور مالی و اصول راهنمایی و مشاوره از سرفصل های آزمون حضوری انتخاب و انتصاب مدیران مدارس می باشد.

 

گفتنی است ،سامانه انتخاب و انتصاب مدیران به آدرس entekhab.medu.ir  در دسترس همکاران متقاضی می باشد.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :