2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ ۱۴:۳۲:۰۴
کد مطلب:  589264
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران خبر داد :
برگزاری جلسه هماهنگی نوزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی شاخه فنی و حرفه ای

جلسه توجیهی و هماهنگی نوزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی شاخه فنی و حرفه ای با حضور مسئولین فنی و حرفه ای اداره كل و مدیران هنرستانها برگزار شد .

 

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران میررضا شفیع پور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران  در این باره گفت : هدف از این برگزاری این جشنواره ،شناسایی و پرورش  استعدادهای هنری هنرجویان ، ایجاد رقابت سالم بین هنرجویان و آمادگی برای بازار كار میباشد.

وی در این جلسه که به میزبانی  هنرستان قدس ناحیه 2 شهر ری، دبیرخانه اجرایی این دوره از جشنواره هنرهای تجسمی، برگزار گردید،سخن می گفت، تاکید کرد: با بررسی جامع چالش ها ، فرآیند اجرا و رتبه های كسب شده در سال گذشته، می توان به روند اجرایی مناسب و اثر بخش درجشنواره سال جاری رسید.

 

شفیع پور تصریح کرد: : با توجه به پیچیدگی  فرآیند جشنواره ها و مسابقات  و نیاز به دقت عوامل مجری درمراحل مختلف  تحویل، ثبت  نام ، داوری  ، به كارگیری سامانه های مربوطه و اجرای كیفی این جشنواره ها،   هماهنگی در این خصوص با برگزاری نشست ها و جلسات توجیهی و  هماهنگی متعدد ضروری به نظر می رسد .

 

گفتنی است،جشنواره های هنرهای تجسمی در شاخه فنی و حرفه ای و جشنواره مهارتهای هنری شاخه  كاردانش همه  ساله  در راستای رقابت سالم و شناسایی استعداد های هنری هنرجویان هنرستانها برگزار می گردد.

 

 

                 

به اشتراک بگذارید :