26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ ۱۱:۴۷:۰۲
کد مطلب:  588958
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در جمع مدیران مدارس دماوند :
پویایی و نشاط مسأله مهم آموزش و پرورش است

جلسه فصلی مدیران مدارس آموزش و پرورش دماوند ، در جوار حرم حضرت عبدالعظیم حسنی با حضور مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، عبدالرضا فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ، گفت : در جامعه کنونی پشتیبانی سازمانها ، به سرمایه و نیروی انسانی می باشد و در آموزش و پرورش این امر از اهمیت بالایی برخوردار است .

وی با اشاره به اینکه نشاط و پویایی یکی از مهم ترین مشکلاتی است که گریبان گیر معلمان و دانش آموزان است ، تاکید کرد: برهمین اساس کارگروه توسعه نشاط و پویایی مدارس در اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران تشکیل گردیده است .

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، با تاکید بر اهمیت جایگزینی و تقویت مهارت محوری بر محفوظات محوری ، تصریح کرد: آموزش مهارتهای زندگی ، مهارتهای ارتباطی ، تفکر انتقادی ، پرسشگری ، تخلیه هیجانات ، کار تیمی و مشارکتی ، حقوق شهروندی ، خود مراقبتی ، جامعه پذیری و قانون مداری در جهت تربیت شهروندانی سالم بسیار موثر است .

 

فولادوند در پایان خاطرنشان کرد: : با توجه به گسترش فضای مجازی و آسیبهای آن ، آموزش استفاده درست از این فضا بجای محدود کردن آن برای دانش آموزان یک ضرورت مهم است .

 

 

به اشتراک بگذارید :