26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ ۱۰:۴۹:۴۷
کد مطلب:  588872
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران :
2 هزار قلم لوازم تحصیلی ویژه دختران مناطق محروم توزیع شد

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران از افزایش 60 درصدی تامین هزینه های اجرای طرح افزایش پوشش تحصیلی دختران مناطق محروم در شهرستانهای استان تهران خبر داد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ، عبدالرضا فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ضمن تشریح طرح پوشش تحصیلی دختران مناطق محروم ،اظهار داشت : طرح افزایش پوشش تحصیلی دختران مناطق محروم از طریق تامین هزینه های پوشاک ،لوازم التحریر و بسته های فرهنگی در 21 منطقه شهرستانهای استان تهران اجرا شده است .

وی با اشاره به سه مرحله ای بودن این طرح، تاکید کرد : مرحله اول این طرح در مهر ماه و مرحله دوم و سوم آن به ترتیب  در ماههای آبان و دی ماه سال 96 در مناطق شهرستانهای استان تهران اجرا شده است .

فولادوند، از افزایش 60 درصدی تامین هزینه های این طرح از سوی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران خبر داد و تصریح کرد : هدف از اجرای این طرح ارتقاء کمی و کیفی شاخص های دسترسی به منابع و امکانات به ویژه در حوزه آموزش برای دختران مناطق محروم و ارتقاء سطح سواد و فرهنگ دختران مناطق محروم می باشد .

 

به اشتراک بگذارید :