0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ ۱۰:۰۲:۱۵
کد مطلب:  588775
مدیر آموزش وپرورش ناحیه یک بهارستان
مربیان امورتربیتی هدایتگران نسل جدید هستند

مراسم هفته امور تربیتی باحضورمعاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران و مدیر آموزش وپرورش ناحیه یک بهارستان در کانون شهید مطهری ناحیه 1 بهارستان برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران به نقل از ناحیه یک بهارستان لطفی مدیر آموزش وپرورش ناحیه یک بهارستان ضمن تبریک هفته امورتربیتی به همکاران حوزه پرورشی اظهار داشت:  تلاش بیشتر در جهت ترویج فرهنگ اسلامی وارزشهای انقلاب اسلامی دربین دانش آموزان باید مورد توجه قرار گیرد.

 

وی با اشاره به اینکه دانش آموزان و جوانان نقش مهم و تعيين كننده‏اي در ساختن جامعه دارند، تاکید کرد: استمرار و بقاي هر جامعه مستلزم انتقال مجموعه باورها ،ارزش‏ها، رفتارها، گرايش‏ها، دانش‏ها و مهارت‏ها به نسل‏هاي جديد به وسيله آموزش و پرورش است.

 

لطفی ادامه داد:مربیان امورتربیتی هدایتگران نسل جدید هستند و توجه جدي به اهميت نقش معلمان در فعاليت‏هاي تربيتي از جمله اهداف حاكم بر ستادهاي امور تربيتي است.

مدیر آموزش وپرورش ناحیه یک بهارستان در پایان خاطرنشان کرد: تلاش در جهت اشاعه فرهنگ اسلامي در بين دانش‏آموزان، نظارت بر فعاليت‏هاي آموزشي و پرورشي، نظارت بر برنامه ‏هاي انضباطي و اخلاقي مدرسه و برنامه‏ريزي به منظور استفاده بهينه از انجمن اوليا و مربيان به منظور تقويت و توسعه فعاليت‏هاي پرورشي مدرسه از جمله وظايف ستادهاي امور تربيتي مي‏باشند.

 

 

به اشتراک بگذارید :