28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ ۱۲:۲۶:۴۰
کد مطلب:  587307
مدیر کل اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران
برگزاری جلسه شورای سلامت استان

مدیر کل اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از برگزاری جلسه شورای سلامت شهرستان های استان تهران در سالن شورای یک اداره کل اموزش و پرورش شهرستان های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران عبدالرضا فولادوند مدیر کل اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به اهمیت سلامت جسم و روان دانش آموزان ، تاکید کرد: نقش بهداشت محیط مدارس در سلامت دانش آموزان  بسیار ضروری است و باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

فولادوند ،با تاکید بر فراهم نمودن شرایط بهداشتی مناسب در مدارس جهت استفاده دانش آموزان ، تصریح کرد: رسیدگی به وضعیت سرویس های بهداشتی ، آبخوری ها، لوله کشی های صابون مایع مدارس و تجهیزات مورد نیاز کمک های اولیه مدارس باید هر چه سریعتر در دستور کار قرار گیرد.

این مقام مسئول ، با اشاره به موانع و مشکلات بهداشتی مدارس خاطرنشان کرد: کمبود مراقب سلامت و عدم تخصیص ساعت تدریس مربیان بهداشت از جمله مشکلات اصلی مدارس است که امیدواریم با برنامه ریزی بتوانیم در این زمینه پیشرفت هایی حاصل کنیم.

گفتنی است ، در این جلسه منصور سیف رئیس اداره سلامت و تندرستی به ارائه گزارشی از میزان دستیابی به برش استانی بر اساس تفاهم نامه در مناطق تابعه پرداخت و  گزارشی از نحوه بهسازی و تعمیر سرویس های بهداشتی سال گذشته به صورت مستند ارائه نمود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :