28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ ۱۱:۴۷:۵۸
کد مطلب:  587214
رئیس اداره مدارس غیر دولتی و مشاركتهای مردمی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
تحصیل 25 هزار دانش آموز در مدارس هیات امنایی شهرستان های استان تهران

رئیس اداره مدارس غیر دولتی و مشاركتهای مردمی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از تحصیل 25 هزار دانش آموز در مدارس هیات امنایی شهرستان های استان تهران در 65 مدرسه هیات امنایی این استان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، محمدرضا احمدوند رئیس اداره مدارس غیر دولتی و مشاركتهای مردمی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در این باره گفت : 800 کلاس درس در قالب 65 مدرسه هیات امنایی در شهرستان های استان تهران دایر و در خدمت تعلیم و تربیت دانش آموزان می باشد.

وی ،با اشاره به سیاست های مدارس هیات امنایی درشهرستان های استان تهران تاکید کرد: توسعه متوازن سالانه منطبق بر سیاست های کلان وزارت آموزش و پرورش در دستور کار این اداره می باشد.

احمدوند، برنامه ریزی بازدید های همتا با مشارکت خود مدیران مدارس هیات امنایی را از اقدامات دیگر این استان دانست و افزود:مدیران مدارس هیات امنایی از توانمندی بسیار بالایی برخوردارند که باید از ظرفیت و تجارب ارزنده آنها استفاده نمود. رئیس اداره مدارس غیر دولتی و مشاركتهای مردمی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، با اشاره به استقبال خوب مردم از مدارس هیات امنایی، تصریح کرد: باید با برنامه ریزی، ابتکار عمل و مشارکت اولیای دانش آموزان بتوانیم برخی مشکلات موجود این مدارس در زمان های ثبت نام را مرتفع سازیم.

 

 

به اشتراک بگذارید :