20 ذیحجه 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ ۰۹:۰۰:۰۰
کد مطلب:  582036
مسئول بسيج فرهنگيان كشور خبر داد:
بازديد مديران ارشد آموزش و پرورش از دستاوردهاي انقلاب در حوزه دريايي

مسئول بسيج فرهنگيان از بازديد مديران ارشد آموزش وپرورش از دستاوردهاي علمي و صنعتي انقلاب در حوزه دريايي در روزهاي اخير خبر داد.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش، حسن مرادي در گفت و گو با خبرنگار اين مركز با اشاره به برگزاري دو اردو علمي - سياحتي با شركت مديران ارشد حوزه ستادي آموزش وپرورش  ومولفین کتب درسی در روزهاي اخير، اظهار كرد: در راستاي تقويت اميد و حس ّ خودباوري در مديران حوزه هاي ستادي بسيج فرهنگيان در قالب دو اردوي سياحتي -علمي ويژه مديران ارشد حوزه ستادي و مديران كل استان ها و هم چنين اردوي ويژه مؤلفين كتاب ها و محتواي آموزشي مدارس اقدام به اعزام 120 نفر به جزاير هرمزگان نمود.

مرادي تصريح كرد: در اردوي 4 روزه ويژه مؤلفين كتاب هاي درسي 40 نفر از دست اندركاران و كارشناسان سازمان پژوهش و برنامه ريزي آموزشي وزارت آموزش و پرورش  در اردوي 2 روزه و 80  نفر از مديران ارشد حوزه ستادي و مديران كل استان ها از جزاير هرمزگان از جمله  بوموسي، تنب بزرگ و تنب كوچك بازديد كردند.

وي ادامه داد: در اين اردوها، بازديدكنندگان با حضور در كارخانجات كشتي سازي ارتش جمهوري اسلامي ايران و هم چنين كارخانجات سازنده قايق هاي تندرو سپاه پاسداران با دستاوردهاي انقلاب اسلامي  در حوزه دریایی آشنا شدند.

مرادي خاطرنشان كرد: آموزش وپرورش به صورت خاصّ بزرگ ترين ميدان تجلّي تعليم و تربيت است؛ بنابراين براي ايجاد هم سويي، هم افزايي و ايجاد ظرفيت هاي بيشتر در اين وزارتخانه بزرگ و حساس، بسيج فرهنگيان اقدام به فعاليت هاي اردويي نموده است.

مسئول بسيج فرهنگيان، اظهار كرد: آشنايي هرچه بيشتر مؤلفين كتب درسي با شرايط اقليمي مناطق مختلف كشور، هم چنين وضعيت فرهنگي، قوميت ها، زبان و ... و به طور كلي انتقال مؤثر فرهنگ جامعه به نسل هاي بعد، از طريق محتواهاي آموزشي از جمله اهداف اردوي 4 روزه این گروه از فرهنگیان بود.

وي ادامه داد: در شرایطی که شاهد ایجاد فضای یاس وناامیدی والقای ناکارآمدی نظام از سوی دشمنان  انقلاب در فضای جامعه هستیم مشاهده نتايج آن چه در نظام تعليم به دانش آموزان آموزش  داده مي شود وهمچنین دستاوردهایی که با همت جوانان این مرز وبوم  حاصل شده است می تواند در تقويت اعتماد به نفس مديران موثر وموجب دلگرمی دلسوزان نظام باشد.

 

به اشتراک بگذارید :