2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ ۰۸:۳۹:۵۳
کد مطلب:  581535
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران خبر داد :
نشست هم اندیشی كارشناس مسئولان فنی و حرفه ای و كاردانش مناطق 21 گانه شهرستان های استان تهران

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران از برگزاری نشست هم اندیشی كارشناس مسئولان فنی و حرفه ای و كاردانش مناطق به میزبانی ناحیه 2 شهر ری خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، میررضا شفیع پور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در این باره گفت: نشست كارشناس مسئولان فنی و حرفه ای و كاردانش مناطق تابعه شهرستانهای استان تهران با محوریت اصلی ،  استقرار پایه دوازدهم فنی و حرفه ای و کاردانش، آماده سازی بسته های آموزشی ویژه كارشناس مسئولان و مدیران هنرستانها و برنامه ریزی در راستای طرح های جاری  وزارتی و استانی  برگزار شد.

وی افزود: بسته های آموزشی ویژه مدیران هنرستانها، می تواند گامی برای تصمیم سازی و برنامه ریزی كیفی در تعالی مدیریت مدارس باشد.

 

شفیع پور ،تصریح کرد : جلساتی از این دست ، امكان تصمیم گیری مشاركتی و برنامه ریزی و هم فكری را فراهم می سازد و كیفیت اجرای آموزش در هنرستانها را ارتقاء خواهد داد.

 

 گفتنی است، جلسات هم اندیشی كارشناس  مسئولان فنی و حرفه ای و كاردانش مناطق در هر سال تحصیلی در چند نوبت برای هماهنگی امور جاری و طرح ها و برنامه های آموزشی برگزار می گردد.

 

 

به اشتراک بگذارید :