11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ ۱۰:۳۶:۵۸
کد مطلب:  577524
با حضور معاون فرهنگی و پرورشی آموزش و پرورش استان؛
جلسه کمیته برنامه ریزی آموزش و پرورش ایلخچی برگزار گردید

با حضور معاون فرهنگی و پرورشی آموزش وپرورش استان، جلسه کمیته برنامه ریزی آموزش وپرورش ایلخچی درمحل اتاق جلسات برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجانشرقی؛ طاهر علمی به برگزاری با شکوه راهپیمایی 22 بهمن امسال اشاره کرد و گفت:  ایام ا... دهه مبارک فجر فرصت مغتنمی است تا انقلاب و دستاوردهای آن به نسل هایی که در آن دوران حضور نداشتند منتقل شود.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان به همت مسئولین آموزش و پرورش در زنده و پویا نگه داشتن آموزش و پرورش تاکید کرد و افزود: ایجاد حس اعتماد، پشتیبانی و دلگرمی از عوامل پویایی ونشاط آموزش و پرورش در کارهای فرهنگی می باشد.

علمی همچنین با اشاره بر ویژگی های آموزش و پرورش موفق بیان کرد: برابر بودن نظر و عمل در آموزش و پرورش موجب پیشرفت و موفقیت این نهاد مردمی می شود .وی همچنین به آفات فعالیت های فرهنگی و پیشگیرانه اشاره کرد و ادامه داد: ازبین بردن یکطرفه نگری و موازی کاری موجب اعتلای کارهای فرهنگی و پرورشی است.

 سلطانی رئیس آموزش و پرورش منطقه هم چنین در این جلسه به اهمیت فعالیت های پرورشی وتاثیرگذاری این فعالیت ها اشاره کرد و گفت: آموزش و پرورش نهادی برای تکریم انسانیت است.

شایان ذکر است بعد از اتمام این جلسه معاون فرهنگی و پرورشی استان به همراه کارشناسان این حوزه از بازارچه کار و فناوری دبیرستان نمونه دولتی جامی بازدید بعمل آوردند.

 

به اشتراک بگذارید :