26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ ۱۱:۴۰:۰۸
کد مطلب:  575716
مدیر آموزش ‌و پرورش قرچک:
عدالت آموزشی به برکت انقلاب اسلامی در کشور ایجاد شد

مدیر آموزش ‌و پرورش شهرستان قرچک گفت: به برکت شکل‌گیری انقلاب اسلامی، عدالت آموزشی در کشور ایجاد شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل  اموزش وپرورش شهرستان های استان تهران به نقل از قرچک ، مهدی نیکبخت مدیر آموزش ‌و پرورش قرچک گفت: یکی از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی، افزایش امکانات مختلف و رفاه بین آحاد جامعه بود و این موضوع در بحث تعلیم و تربیت مشهود است.

 

وی افزود: پیشرفت علمی کشور در حوزه‌های مختلف قابل ‌مقایسه با رژیم گذشته نیست و این امر به دلیل رهبری مقام معظم رهبری و اتحاد مردم و تلاش آحاد جامعه است.

 

مدیر آموزش ‌و پرورش شهرستان قرچک به عوامل شکل‌گیری انقلاب اسلامی اشاره کرد و ادامه داد: باعث خرسندی است که امروز شاهد این هستیم که روستاها نیز از امکانات آموزشی برخوردارند و این مسأله به دلیل سیاست‌های کلی نظام و توجه دولت به روستاهاست.

 

نیکبخت خاطرنشان کرد: مدارس شهری قرچک از تراکم بالایی برخوردار هستند و بیشتر آن‌ها بافت فرسوده دارند اما در روستاها دانش‌آموزان در حال تحصیل در مدارس نوساز باکیفیت آموزشی مطلوب هستند.

 

وی به نقش دانش‌آموزان و فرهنگیان در پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: جمهوری اسلامی ایران در خیلی از حوزه‌ها در جهان شناخته ‌شده و در منطقه حرف اول را می‌زند که این سربلندی مرهون پیروی از ولایت  ‌فقیه و اتحاد بین مردم و تلاش آنان برای سرافرازی هرچه بیشتر کشور است.

 

مدیر آموزش ‌و پرورش شهرستان قرچک، سه عامل عنایت الهی، رهبری امام راحل و وحدت کلمه را در شکل انقلاب اسلامی از مؤثرترین عوامل عنوان کرد.

 

 

به اشتراک بگذارید :