2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ ۱۶:۲۵:۱۱
کد مطلب:  574362
پیام مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران :
دعوت از فرهنگیان ، دانش آموزان و اولیای به شرکت در راهپیمایی 22 بهمن

عبد الرضا فولاد وند راد مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران از فرهنگیان ، دانش آموزان و اولیای ایشان برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن دعوت به عمل آورد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ، عبد الرضا فولاد وند راد مدیر  کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران از فرهنگیان ، دانش آموزان و اولیای ایشان برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن دعوت به عمل آورد . متن پیام به این شرح است .

مردم شریف و همیشه در صحنه،  فرهنگیان فرهیخته ، دانش آموزان عزیز واولیای گرامی  اینک که آفتاب سپیده دم چهلمین سالگرد پیروزی غرور آمیز انقلاب اسلامی طلوع می کند . با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر به جهانیان ثابت می کنیم که انقلاب اسلامی با همدلی و همبستگی مردم پیروز شد

حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن نشان از تجدید میثاق با آرمانهای والای امام  و رهبری است  برهمین اساس از احاد مردم شریف استان تهران به ویژه فرهنگیان فرهیخته و دانش آموزان عزیز و اولیای گرامی ایشان دعوت می شود که با حضور در راهپیمایی 22 بهمن به جهانیان ثابت کنیم که پیوند میان مردم و انقلاب ناگسستنی است.

به اشتراک بگذارید :