15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ ۱۱:۴۹:۳۷
کد مطلب:  573931
بیانیه اداره کل آموزش و پرورش استان قم
دعوت از فرهنگیان و دانش آموزان عزیز استان در راهپیمایی 22 بهمن ماه 96

امروز ملت بزرگ ایران عزیز اسلامی در حالی سی و نهمین سالگرد پیروزی خود را جشن می‌گیرد که همچون روز اول بر عهدی که با امام(ره) و شهدا برای پاسداری از انقلاب بستند، پایبند هستند و توطئه‌های دشمنان را که محور آن بر فاصله گرفتن مردم از نظام قرار دارد، با حضور همیشگی خود در صحنه خنثی می‌کنند.

 

((بیانیه اداره کل آموزش و پرورش استان قم در دعوت از فرهنگیان و دانش آموزان عزیز استان   در راهپیمایی 22 بهمن ماه 96))

بسم الله الرحمن الرحیم

والفجر و لیال عشر

   ایام الله دهه مبارک فجرانقلاب اسلامی ، سالروز بشارت شیرین ((جاالحق و ذهق الباطل))و ایام سر افرازی ملت بزرگ ایران عزیز اسلامی بر دشمنان  و ددمنشان زبون مبارک باد

   این انقلاب به یقین جنبشی عظیم ازمردمی نیکو سرشت بود که توانست با ندای حق طلبی امام  راحل عظیم الشان و به تاسی از سیره سرور و سالار شهیدان اهل بهشت آقفا ابا عبدالله الحسین علیه السلام  در مقابل ظلم و بیداد بایستد و در نهایت با ایستادگی و مجاهدت شعار با عظمت استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را به تحقق در آورد.

   امروز ملت بزرگ ایران عزیز اسلامی در حالی طلیعه چهلمین سالگرد پیروزی خود را جشن می‌گیرد که همچون روز اول بر عهدی که با امام(ره) و شهدا برای پاسداری از انقلاب بستند، پایبند هستند و توطئه‌های دشمنان را که محور آن بر فاصله گرفتن مردم از نظام قرار دارد، با حضور همیشگی خود در صحنه خنثی می‌کنند.

   این مردم بزرگ از یاد نبرده و نخواهند برد  که پس از پیروزی انقلاب اسلامی توطئه های بدخواهان و دشمنان ملت ایران در هشت سال جنگ تحمیلی بروز پیدا کرد، اما ایثار، مقاومت و صلابتشان  در راه حفظ کیان کشور به گونه ای بود که ذره ای از خاک میهن را به بیگانگان ندادند و این سند افتخار برای همیشه در تاریخ جاودان بوده و خواهد بود.

   و اینک که این ثمره ارزشمند، سی و نهمین سال خود را سپری می کند، این ملت سرافزار بر خود ضرورت می داند که برای دفاع از آرمان های بنیانگذار انقلاب و شهدای سرافرازش و نیز حفظ آرمان های انقلاب اسلامی، در این مسیر بی هیچ تردیدی همچنان برای اعتلا و عزت وطن بکوشد و تا پای جان ایستادگی کند که به راستی اِن تَنصُرُوا اللهَ یَنصُرکُم وَ یُثَبِّت اَقدامَکُم

   آری به یقین باید گفت در ایام کنونی ، همدلی و همراهی همه آحاد جامعه از ضروریات است و در همین راستا فرهنگیان عزیز ،  دانش آموزان گرانقدر و خانواده های محترمشان با شرکت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن با حضوری هوشیارانه،‌ ضمن تجدید میثاق با آرمان های والای حضرت امام خمینی (ره) و بیعت مجدد با مواضع حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) عزت و عظمت ایران اسلامی را به نمایش در می آورند . این حضور پرشور قطعا نمایانگر وحدت و همدلی مردم ایران و گامی سازنده در جهت تحقق اهداف دولت تدبیر و امید و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است .

   از این رو اداره کل آموزش و پرورش استان قم بار دیگر از جامعه پر تلاش فرهنگیان استان و خانواده های معززشان ، همچنیبن دانش اموزان گرامی و اولیای ارجمند استان که نقشی برجسته و تاثیرگذار در حفظ آرمان های انقلاب شکوهمند اسلامی دارند، دعوت می نماید تا همصدا با دیگر اقشار جامعه در راهپیمایی22 بهمن ماه حضور یابند.

   امید که با پیروی از منویات حکیمانه مقام معظم رهبری حفظه الله تعالی و احساس مسئولیت در دفاع از کشور و ناموس در برابر بیگانگان و مزدوران و ایادی داخلی و با حضور ارزشمند و دشمن شکن خویش بتوانیم امسال راهپیمایی 22 بهمن ماه را گرم تر و پرشورتراز گذشته برگزار نموده  و بار دیگر میثاق ابدی خود با امام(ره)، رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی) و شهدا را به جهانیان اعلام کنیم و با فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل شوکت دروغین و جبروت پوک و پوچ جباران را در هم شکسته باردیگر اوج شکوه و شوکت ایرانیان را به جهانیان نشان دهیم . ان شاءالله.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :