15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۵:۱۸:۱۶
کد مطلب:  571852
با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت های مردمی کشور انجام پذیرفت:
افتتاح همزمان ۵۰ پروژه عمرانی آموزش و پرورش استان با هزینه 35 میلیاردی

با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت های مردمی و استاندار آذربایجانشرقی و جمعی از مسئولین ارشد استان، 50 پروژه عمرانی آموزش وپرورش با اعتبار 35 میلیارد تومانی امروز افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجانشرقی، جعفر پاشایی در این افتتاح گفت: امروز علاوه بر افتتاح پروژه باشگاه فرهنگیان شهرستان بستان آباد، 50 پروژه رفاهی، آموزشی، پرورشی و ورزشی نیز با اعتبار بالغ بر 35 میلیارد تومان در سراسر استان به بهره برداری رسید.

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی اظهار کرد: ادامه داد: اغلب این پروژه ها در گذشته توسط مشارکت مردمی و خیرین نیک اندیش به بهره برداری رسیده اند و تعدادی نیز در آینده نزدیک به بهره برداری خواهند رسید.

وی همچنین گفت: در چهار سال گذشته رویکرد دستگاه تعلیم و تربیت استان استفاده حداکثری از منابع مالی موجود بوده و با توجه به تنگناهای مالی کوشیده ایم تا با بهره گیری از کمک های مردمی بیشترین تعداد پروژه ها را در استان اجرا کنیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان تصریح کرد: در این راستا خواهیم کوشید در تمامی مناطق 39 گانه آموزش و پرورش و با تکیه بر تمامی منابع داخلی و خارجی استان، ماموریت دستگاه تعلیم و تربیت استان را به بهترین نحو انجام دهیم.

پاشایی در ادامه با بیان اینکه استفاده حداکثری از حداقل منابع مالی موجود برای ما اصل است، افزود: در این راستا امروز 6 پروژه کلنگ زنی، 16 مدرسه با 68 کلاس درس، 8 نمازخانه، 2 باشگاه فرهنگیان، 3 پروژه ورزشی، 13 پروژه سیستم گرمایشی، تخریب و بازسازی و یک پروژه درمانی مجموعا با اعتبار 35 میلیارد تومان از محل اعتبارات دولتی، استانی و کمک خیرین به بهره برداری رسید.

 

 

به اشتراک بگذارید :