0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۱۱:۱۷:۰۵
کد مطلب:  571362
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار تهران:
پیشوا همچنان رنگ و بوی محرومیت دارد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار تهران گفت: شهرستان پیشوا به‌اندازه سهمی که در سپهر انقلاب اسلامی داشته، نتوانسته است بهره لازم را در حوزه توسعه اقتصادی و شهری ببرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان  های استان تهران به نقل از پیشوا ، محمد امامی‌امین در آیین افتتاح سالن اجتماعات و نمازخانه آموزشگاه آیت‌الله خامنه‌ای آموزش و پرورش پیشوا  که با حضور امام جمعه، فرماندار، مدیر آموزش و پرورش و جمعی از مسؤولان برگزار شد، اظهار داشت: پیشوا حق بزرگی به گردن انقلاب اسلامی دارد و در سال 42 ظرفیت شروع انقلاب و حرکتی را ایجاد کرد که بعد از گذشت حدود 54 سال شاهد آن هستیم که ثمره و آوازه این حرکت عظیم تا اقصی نقاط دنیا پیچیده است.

 

وی افزود: آنچه امروز به‌عنوان میراث‌ داران آن هستیم در حقیقت نتیجه آن حرکتی است که گذشتگان و بزرگان ما در این شهرستان آغاز کردند.

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار تهران ادامه داد: قاعدتاً هم حاکمیت و هم مسؤولان امر باید در جهت آبادانی این شهر گام‌های مؤثرتری را بردارند.

 

امامی‌امین با اشاره به ایمکه این شهرستان همچنان رنگ و بوی محرومیت دارد تاکید کرد: سالیان سال است که هنوز رنگ محرومیت پیشوا زدوده نشده است و ما تلاش می‌کنیم با کمک شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر، چهره شهری به آن ببخشیم.

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار تهران با تاکید بر اینکه امروز شاهد هستیم که قطب کشاورزی استان تهران شهرستان پیشواست؛ تصریح کرد: امروز توجه کشاورزان استان تهران و شهرستان پیشوا به حوزه تجارت و بازرگانی بیشتر از نگاه به بازار داخلی است.

 

امامی‌امین با تاکید بر اینکه بیشترین بخش کشاورزی صنعتی و مدرن در پیشوا  اتفاق افتاده است، خاطرنشان کرد:تولیدکنندگان شهرستان پیشوا به بازارهای بین‌المللی توجه پیداکرده‌اند و بخش مهمی از صادرات استان تهران از همین شهرستان اتفاق می‌افتاد.

به اشتراک بگذارید :