26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ ۰۸:۳۲:۲۰
کد مطلب:  571013
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران :
شهرستان های استان تهران میزبان کنگره پرسش مهر شد

نخستین جلسه هماهنگی برگزاری کنگره پرسش مهر 18 با حضور معاون مدیرکل فرهنگی ،هنری ، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش و مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در سالن شورای 1 اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، عبدالرضا فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، ضمن گرامی داشت ایام الله دهه فجر و تشریح برنامه های پرسش مهر 18 ، اظهار داشت: کنگره سراسری پرسش مهر 18 به میزبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار خواهد شد.

وی مهمترین هدف پرسش مهر را نهادینه کردن فرهنگ پرسش گری خواند و گفت: رشد و تحول فرهنگی مهمترین زمینه پیشرفت در جامعه است و آموزش و پرورش بهترین بستر توسعه فرهنگ می باشد.

فولادوند با تاکید بر اینکه  برنامه ریزی منسجم و عملی راز موفقیت کارهای گروهی است ، تصریح کرد : کمیته های تخصصی برگزارکننده پرسش مهر 18 کار خود را آغاز کرده و انتظار می رود نهایت تلاش خود را در این راستا انجام دهند.

گفتنی است ، در آغاز سال تحصیلی 97-96 ریاست محترم جمهور با سوال چگونه باید درمحیط مدرسه تحمل و احترام به افکار دیگران و اخلاق و ادب را تمرین کنیم؟  عنوان پرسش مهر 18 را معرفی کرد.

 

به اشتراک بگذارید :