28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ ۰۹:۰۵:۴۹
کد مطلب:  569902
امام جمعه باقرشهر:
تحصیل علم و دانش لازمه پیشرفت و توسعه انقلاب اسلامی است

مراسم زنگ انقلاب با حضور مسئولین شهرستان کهریزک در مدرسه تهرانی باقرشهر برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از کهریزک، موسوی امام جمعه باقرشهر در مراسم زنگ انقلاب ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر و تسلیت ایام فاطمیه(س)، گفت: همه ما باید با تحصیل و فرا گرفتن علم و دانش در جهت پیشرفت و توسعه هر چه بیشتر انقلاب اسلامی ایران تلاش کنیم و از هر آن چه که در توان داریم دریغ نکنیم.

وی ،افزود: انقلاب به مفهوم ایجاد دگرگونی و تغییر می باشد که این معنی با تلاش دانش آموزان و همه مردم ایران در زمان طاغوت ایجاد شد و نظام اسلامی جایگزین نظام فاسد و بی اعتبار طاغوت گردید.

امام جمعه باقرشهر ادامه داد: امام خمینی(ره) با ایستادگی و مقاومت در برابر ظلم توانست انقلاب اسلامی ایران را به ثمر بنشاند.

این مقام مسئول در تصریح کرد: دانش آموزان در پیروزی انقلاب اسلامی ایران فعالیت ها و نقش های زیادی داشتند و همیشه در صحنه بوده اند و 36هزار دانش آموز شهید نشان از ایثار و فداکاری این عزیزان دارد.

امام جمعه باقرشهر در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با توفیق خداوند، انقلاب اسلامی ایران را به خوبی درک کنیم و در حفظ آن انشاالله با پشتکار و از خود گذشتگی تلاش کنیم.

به اشتراک بگذارید :