28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ ۰۷:۵۱:۵۴
کد مطلب:  569698
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
افزایش 106 کلاس درس به فضای آموزشی شهرستان های استان تهران در ایام الله دهه فجر

نهمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال 96 با حضور معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران در سالن همایش آیت الله رفسنجانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  نهمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال 96 با حضور معاون سیاسی ، اجتماعی استاندار تهران، مدیرکل اموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران و دیگر اعضا در سالن همایش آیت الله رفسنجانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد.

 

عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، با اشاره به اینکه استقرار پایه دوازدهم مهمترین دغدغه آموزش و پرورش در سال تحصیلی جدید است، تاکید کرد: در شهرستان های استان تهران دانش آموزان مقطع متوسطه از رشد 35 درصدی برخوردار خواهند بود.

وی با تاکید بر اینکه فضای آموزشی مناسب ، نیروی متخصص و توانمند و امکانات استاندارد از جمله مواردی است که باید در استقرار پایه دوازدهم مورد توجه جدی قرار گیرد ، تصریح کرد: با بکارگیری 1 هزار و 50 نیروی جدید الاستخدام در شهرستان های استان تهران امیدواریم که بتوانیم با مدیریت صحیح بیشترین بهره مندی را به دست آوریم.

فولادوند ، ادامه داد: در ایام الله دهه فجر امسال چیزی در حدود 106 کلاس درس به فضای آموزشی شهرستان های استان تهران اضافه گردید و کلنگ احداث چیزی در حدود 140 کلاس درس نیز زده شد.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در پایان برگزاری جلسات شورای استان در شهرستان ها را از ابتکارات بسیار خوب استاندار تهران دانست و افزود : برگزاری این جلسات در شهرستان ها زمینه بسیار خوبی در جهت حل مسائل آموزش و پرورش در مناطق را فراهم کرده است .

گفتنی است ، در این نشست از اعضا و کارگروه های شورای آموزش و پرورش نیز با لوح تقدیر تجلیل شد.

 

به اشتراک بگذارید :