2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ ۱۵:۱۹:۴۶
کد مطلب:  569436
معاون سیاسی ، اجتماعی استاندارتهران در نهمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال 96:
کار فرهنگی زیر بنای حل تمامی مشکلات جامعه است

نهمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال 96 با حضور معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران در سالن همایش آیت الله رفسنجانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در حال برگزاری است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران نهمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال 96 با حضور معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران، مدیرکل اموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران و دیگر اعضا در سالن همایش آیت الله رفسنجانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در حال برگزاری است.

بر اساس همین گزارش، شکرالله حسن بیگی معاون سیاسی ، اجتماعی استانداری تهران ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر با اشاره به اینکه  در پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی سه عامل بسیار مهم نقش داشتند، تاکید کرد: مکتب، مردم و رهبری نهضت از مهمترین عوامل به پیروزی رسیدن انقلاب اسلامی بود .

وی افزود: ایمان و اعتقاد قلبی مردم به اسلام و حضور پررنگ شان در صحنه ،همراه با رهبری عالمانه و حکیمانه حضرت امام خمینی (ره) سبب گردید تا این انقلاب به نتیجه برسد .

حسن بیگی، در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه امروز با تمام توان باید در جامعه به روشنگری پرداخت ، تصریح کرد: عزیزان فرهنگی باید همچون گذشته دانش آموزان را نسبت به دستاوردهای انقلاب اسلامی ، و همچنین تهدیدها و آسیب های آن اگاه سازند.

معاون سیاسی ، اجتماعی استاندار تهران ادامه داد: اگر اعتقاد به کار فرهنگی داشته باشیم باید بدانیم که کار فرهنگی زیر بنای حل تمامی مشکلات جامعه است.

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد:برای شکل گیری و نهادینه سازی بنیان های درست فرهنگی در جامعه باید از مقطع پیش دبستانی ، تربیت صحیح در کودکان و فرزندان شکل گیرد.

 

به اشتراک بگذارید :