27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ ۱۳:۵۳:۲۱
کد مطلب:  569292
مقارن با دهه مبارک فجر و با حضور مدیر کل آموزش وپرورش آذربایجانشرقی؛
مدرسه ۱۲ کلاسه شهید باکری سهند با هزینه 22 میلیاردی افتتاح شد

صبح امروز مقارن با دهه مبارک فجر و با حضور مدیر کل آموزش وپرورش آذربایجانشرقی و مسئولین شهرستان اسکو،آموزشگاه ۱۲ کلاسه شهید باکری سهند شهرستان اسکو با هزینه دومیلیارد و 200 میلیون تومانی افتتاح شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی؛ جعفر پاشایی افزود: سرمایه گذاری در آموزش وپرورش در واقع سرمایه گذاری برای آینده کشور محسوب شده و ما دست تمامی خیرین نیک اندیش را می فشاریم.

مدیردستگاه تعلیم وتربیت آذربایجانشرقی تصریح کرد: آینده این نظام درگرو تلاش و همدلی مسئولان و مردم بوده و وظیفه ما در شرایط حساس کنونی پیروی از منویات مقام معظم رهبری جهت رسیدن به افق های روشن انقلاب است.

وی اضافه کرد: در دهه فجر امسال بیش از ۵۰ پروژه آموزشی و رفاهی در آموزش وپرورش نواحی ومناطق آذربایجانشرقی افتتاح خواهد شد.

پاشایی ادامه داد: امروز مدرسه ۱۲ کلاسه شهید باکری شهر جدید سهند با هزینه دومیلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان با زیر بنای ۱۷۴۰ متر مربع در سه طبقه و توسط شرکت عمران شهر جدید سهند افتتاح گردید.

محمدزاده در ادامه افزود: نرخ رشد جمعیت شهر سهند در طول پنج سال گذشته ۳۲ درصد بوده و با تمامی تلاش سعی در ایجاد فضاهای آموزشی برای دانش آموزان هستیم.

فرماندار شهرستان اسکو تصریح کرد: در طول چهار سال گذشته با حمایت خیرین و اعتبارات دولتی، ۱۰ مدرسه ۱۲ کلاسه در شهر جدید سهند احداث شده است.

شایان ذکر است که در پایان مدیرکل آموزش وپرورش استان از فعالان زحمتکش در عرصه ساخت مدرسه ۱۲ کلاسه شهید باکری شهر جدید سهند تجلیل کرد.

همچنین مدیرکل آموزش وپرورش استان در حاشیه این افتتاح از قسمت های مختلف بیمه معلم تبریز بازدید و برتکریم شان فرهنگیان تاکید کرد.

 

به اشتراک بگذارید :