2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ ۱۶:۲۰:۵۲
کد مطلب:  568425
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
شهرستان های استان تهران در انتخابات الکترونیکی صندوق ذخیره فرهنگیان 5 نماینده خواهد داشت

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به آغاز ثبت نام فرهنگیان جهت شرکت در انتخابات هیات امنای صندوق ذخیره فرهنگیان گفت : شهرستان های استان تهران در انتخابات الکترونیکی صندوق ذخیره فرهنگیان 5 نماینده خواهد داشت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،عبدالرضا فولادوند مدیر کل با اشاره به فراخوان وزارت آموزش و پرورش برای ثبت نام نامزدهای عضویت در هیات امنای صندوق ذخیره فرهنگیان، گفت : داوطلبان عزیز با مراجعه به سامانه اینترنتی به نشانی entekhabat.medu.ir با استفاده از کد ملی و رمز عبور فیش حقوقی خود، می توانند نسبت به ثبت نام و ورود به فرایند انتخابات اقدام نمایند. 

وی در ادامه فرایند انتخابات را از جمله امتیازات توجه به رای ، نظر و خرد جمعی فرهنگیان برشمرد و افزود : این اقدام می تواند به شفافیت عملکرد صندوق و ارتقاء اعتماد اجتماعی منجر شود .

فولادوند در ادامه با درخواست از فرهنگیان ابراز امیدواری کرد با حضور با نشاط و گسترده فرهنگیان شهرستان های استان تهران ، شاهد انتخاب نمایندگان کاردان و اثرگذار باشیم .

وی در پایان سخنان خودبه تعیین سهمیه استانها برای انتخابات هیات امنای صندوق ذخیره فرهنگیان اشاره کرد و تاکید کرد : سهم شهرستان های استان تهران در این انتخابات 5 نفر است و باید پذیرفت به هر میزانی که فرهنگیان در روند انتخابات هیات امنای صندوق ذخیره فرهنگیان مشارکت کنند ، می توانند نسبت به کارکرد مطلوب آن در آینده امیدوارتر باشند .

به اشتراک بگذارید :