14 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ ۲۳:۳۲:۵۲
کد مطلب:  567318
مدیر آموزش و پرورش شوش در همایش انقلاب و رهبری:
برگزاری 430 برنامه فرهنگی هنری در دهه فجر در مدارس شهرستان شوش

مدیر آموزش و پرورش شهرستان شوش از اجرای ۴۳۰ برنامه فرهنگی هنری در دهه مبارکه فجر در مدارس این شهرستان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان به نقل از آموزش و پرورش شود، عبدالامیر خنیفر، مدیر آموزش و پرورش این شهرستان در همایش امام و رهبری که به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در سالن امور تربیتی این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: کمیته ی فرهنگیان و دانش آموزان ستاد دهه ی مبارک فجر به مدیریت آموزش و پرورش محول شده که این کمیته 430 برنامه را برای دهه ی مبارک فجر در نظر گرفته است.

 

وی با اشاره به ویژگی های خاص انقلاب اسلامی، افزود: یکی از مواردی که در شکل گیری انقلاب و نحوه ی به ثمر رسیدن آن تا پیروزی کامل و تمایز این انقلاب با سایر انقلاب های موجود در جهان مؤثر و مشهود است؛ رهبری و مدیریت انقلاب است.

 

خنیفر با برشمردن ویژگی های سه گانه رهبران، توضیح داد: رهبری اخلاق مدار، رهبری کاریزماتیک و رهبری ایدئولوژیک 3 ویژگی و صفت یک رهبر است و امام  خمینی(ره) این سه ویژگی را یک جا داشت و همین باعث شد که انقلاب اسلامی ایران که بزرگترین و ریشه دارترین انقلاب است پس از سپری شدن 39 سال روز به روز مستحکم تر شود.

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان شوش در ادامه گفت: شخصیت امام خمینی(ره) 4 شاخص داشت که وی را از سایر رهبران جهان متمایز می نمود. اسلام محوری، ساده‌زیستی، تاکید بر خدمت به مردم و برقراری عدالت از جمله مهمترین ویژگی های شخصیتی این معمار کبیر انقلاب اسلامی بود.

 

وی در بخش پایانی سخنان خود خطاب به مدیران آموزشگاه ها اظهار کرد: با توجه به این که ایام الله دهه ی مبارک فجر با ایام فاطمیه تقارن پیدا کرده است شایسته است در برنامه ها شأن و منزلت بی بی دو عالم حضرت فاطمه ی زهرا(س) رعایت شود.

 

به اشتراک بگذارید :