27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ ۰۹:۰۳:۱۲
کد مطلب:  566145
در اولین همایش خیرین مدرسه یار فشافویه ؛
از 52 خیر و همکار فعال در امور خیری تجلیل شد

اولین همایش خیرین مدرسه یار فشافویه با حضور رئیس اداره انجمن اولیا ومربیان اداره کل آموزش وپرورش شهرستانهای استان تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران به نقل از فشافویه ، مرتضی حیدری مدیر اموزش وپرورش گفت: خیرین بازوان توانمند آموزش و پرورش هستند .

وی با اشاره به این که امکان کار خیر در حوزه های مختلف وجود دارد، تاکید کرد: اما ماندگاری کار خیر در دستگاه تعلیم و تربیت جاودانه و آثار و برکاتش همیشگی است  از این رو می توان گفت خیرین افرادی  باهوش هستند که در معامله خود همیشه برنده هستند.

 

 در ادامه کورش رومیانی رئیس اداره انجمن اولیا ومربیان اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، گفت : احداث مدرسه و یا تجهیز مدارس توسط خیرین فقط کافی نیست و خیرین بایستی در بحث محتوایی مدارس هم مشارکت داشته باشند .

 رومیانی، در ادامه  با اشاره به  کشور های توسعه یافته  ومشارکت نهادهای جامعه با  آموزش و پرورش ، تصریح کرد:مساعدت نهادها  با آموزش وپرورش در کشورهای توسعه یافته  بسیار فراتر از آن چیزی است که در کشور ما اجرا می گردد.

 

گفتنی است در این مراسم هدایایی به 52 نفر از خیرین وهمکاران فعال در امور خیری اهدا شد و سه نفر از خیرین بخشی از هزینه تعمیرات 3 مدرسه را بر عهده گرفتند .

به اشتراک بگذارید :