28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ ۰۸:۴۲:۴۲
کد مطلب:  566110
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران :
برگزاری دوره‌ی ضمن خدمت ویژه مدیران متوسطه اول

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران از برگزاری دوره‌ی ضمن خدمت بررسی و مشکلات تربیتی دانش‌آموزان با حضور مدیران مناطق خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران ،سید مجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت: در راستای ارتقاء سلامت‌ روان در مدرسه، بررسی و شناخت مشکلات تربیتی و روانشناختی دانش‌آموزان، دوره ضمن خدمت "بررسی و مسائل و مشکلات تربیتی دانش‌آموزان" از سوم دی تا دوم بهمن با حضور مدیران متوسطه دوره اول مناطق 21 گانه شهرستان‌های استان برگزار شد.

وی افزود: هدف از برگزاری این دوره گسترش نقش مشاوره‌ای مدیران مدارس در برنامه‌ریزی های مشاوره‌ی تربیتی، افزایش سطح علمی مدیران مدارس در حوزه مشکلات تربیتی دانش‌آموزان و ارتقاء شاخص‌های مدرسه‌ای آزمون سلامت روان نظیر عاطفه به مدرسه و افزایش کیفیت زندگی در مدرسه بود.

هاشمی تصریح کرد: پیش از برگزاری این دوره آموزشی، شش نفر از مدرسین منتخب استان پس از نشست‌های هم اندیشی در اداره کل و بررسی مباحث و مشکلات عمده‌ی تربیتی دانش‌آموزان با ضرورت‌ها و نحوه برگزاری دوره‌ها آشنا گردیده و با توجه به آخرین سرفصل‌های آموزشی، اقدام به برگزاری دوره‌ی توانمندسازی در مناطق 21 گانه شهرستان‌های استان تهران نمودند.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: مدیران شرکت کننده این دوره آموزشی، در نقش هدایت‌گری سایر همکاران مدارس وارد شده و برنامه‌های سند تحول بنیادین را به سمت عملیاتی شدن سوق می‌دهند.

 

 

به اشتراک بگذارید :