28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ ۱۱:۳۴:۳۷
کد مطلب:  563874
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران
آموزش در مسیر توسعه فرهنگی اتفاق می افتد

نشست تخصصی کارگروه اقتصاد مقاوتی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در سالن شورای یک این اداره کل تشکیل جلسه داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، عبدالرضا فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در نشست اقتصاد مقاومتی با اشاره به برنامه استعمار جهانی برای کشورهای جهان سوم ،گفت: اقتصاد تک محصولی که هر کشوری را مسئول تولید یک محصول ترسیم کنند از برنامه هایی است که استعمار برای کشورهای جهان سوم طراحی کرده است.

وی، با اشاره به  نقش اقتصاد مقاومتی در بر هم زدن بازی های استبدادی و مستعمرگری ، تاکید کرد: در زمان جنگ تحمیلی ما باید تسلیم اقتصاد در هم تنیده غرب می شدیم اما با همت و پشتکار توانستیم پیروز میدان باشیم .

 فولادوند، با تاکید بر اینکه هدف اصلی در راه پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی ، توسعه فرهنگی است .،تصریح کرد: آموزش در مسیر توسعه فرهنگی اتفاق می افتد.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، با اشاره به اینکه دانش آموز ما باید فرق بین آزادی ، استقلال و وابستگی را بداند یادآورشد: اقتصاد مقاومتی زمانی به نتیجه می رسد که فرهنگ ها تغییر کند.

این مقام مسئول ،ادامه داد: فرهنگ صحیح را باید جایگزین فرهنگ ناصحیح نمائیم و تا زمانی که جایگزین مناسبی نداشته باشیم از مردم نمی توان انتظار تغییر داشت.

فولادوند ، با تاکید بر اینکه  آموزش های ما می بایست منطبق بر علم روز دنیا و متناسب با نیاز و آینده نگری باشد، تصریح کرد: ما باید به نقش اصلی آموزش و پرورش در جامعه عمل کنیم و آن چه نیاز فرداست را امروز به دانش آموزان مان آموزش دهیم .

 

به اشتراک بگذارید :