28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ ۱۱:۰۹:۰۲
کد مطلب:  563042
بخشدار کهریزک:
شورای آموزش و پرورش فرصتی مناسب برای خدمت به جامعه است

همزمان با هفته شوراهای آموزش و پرورش دهمین جلسه شورای آموزش و پرورش کهریزک با حضور اعضای شورا برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از کهریزک، دهمین جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه کهریزک با حضور افضلی نیا مدیر آموزش و پرورش کهریزک، توکلی بخشدار کهریزک، آیت الله موسوی امام جمعه باقرشهر، نماینده بخشداری بخش قلعه نو، اعضای شورای اسلامی کهریزک و باقرشهر و دیگر مسئولین در مدرسه سلیمی جهرمی شورآباد برگزار شد.

توکلی بخشدار کهریزک ،گفت: شورای آموزش و پرورش می تواند در جهت رفع بسیاری از مشکلات پیش قدم باشد و این جزهمکاری همه جانبه میسر نخواهد شد .

وی افزود: بالا بردن سطح آگاهی و سواد در بین دانش آموزان و خانواده ها و در نتیجه جامعه، می تواند آنها را در تصمیمات مناسب به هنگام مواجه با مشکلات کمک کند.

توکلی ، تصریح کرد: تجهیز و فراهم کردن امکانات فرهنگی در مدارس باید از اولویت های ویژه در شورای آموزش و پرورش باشد، چرا که آماده سازی قشر تحصیل کرده و نیروی انسانی کارآمد در آینده کشور نقش بسزایی دارد.

بخشدار کهریزک در پایان خاطرنشان کرد: هر چه میزان بینش مدبرانه و آگاهی در مدارس و جامعه بیشتر باشد به همان میزان آسیب های اجتماعی در سطح جامعه کاهش می یابد.

گفتنی است برنامه های ویژه و کارگاه های آموزشی برای دانش آموزان و خانواده ها و همکاران در جهت پیشگیری از آسیب های اجتماعی و سوء مصرف مواد مخدر، تعیین مرکز یادگیری محلی سوادآموزی از اهم مصوبات این نشست بود.

 

به اشتراک بگذارید :