22 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ ۱۵:۳۰:۵۳
کد مطلب:  562586
امیدواریم شاهد مشارکت حداکثری فرهنگیان تهران در انتخاب دو عضو هیات امنای صندوق ذخیره فرهنگیان باشیم

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در مصاحبه ای اعلام کرد:
 

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران , مهندس باقري با اشاره به دو رخداد شایسته جدید در حال جريان وزارت آموزش و پرورش مبني بر انتخاب دو عضو هيات امناي صندوق ذخيره فرهنگيان از ميان معلمان و شیوه پیشنهادی انتصاب مديران مدارس ,اظهارداشت: اين موضوعات موجب افزايش مشارکت و تصميم گيري هاي معلمان در امورمربوط به خود و حوزه تعلیم و تربیت و موجب نظارت و اعتماد بيشتر جامعه فرهنگیان خواهد شد.

وی ابراز اميدواري کرد تا شاهد مشارکت حداکثري فرهنگيان تهراني در امر انتخاب دو عضو هيات امناي صندوق ذخيره فرهنگيان و انتصاب مديران مدارس باشيم و افزود: بزرگترين سرمايه هر سازمانی از جمله  صندوق ذخيره فرهنگيان اعتماد و اطمينان خاطر ذینفعان آن سازمان می باشد.

مديرکل آموزش و پرورش شهر تهران انتصاب مديران مدارس را از طريق شیوه های مردم سالارانه و مشارکت بیشتر خود, زمينه مناسبي براي انتخاب مديران شايسته و توانمند قلمداد نمود و بر اجراي دقيق و موثر اين دو رخداد در بين جامعه فرهنگيان شهر تهران تاکيد کرد.

شايان ذکر است, آيين افتتاحيه ستاد راهبري انتخابات صندوق ذخيره؛ با حضور وزير آموزش و پرورش برگزار گرديده و دکتر بطحايي در اين مراسم  با تأكيد بر استفاده از نظرات فرهنگيان در تصميم گيري ها،گفت: سامانه انتخابات الكترونيكي نمايندگان فرهنگيان طرحي براي تقويت مشاركت معلمان در تصميم سازي هاست.

 
 
به اشتراک بگذارید :