23 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۰ ۱۴:۳۱:۳۲
کد مطلب:  0EM2f7lT
رئیس سازمان نهضت سوادآموزی:
مطرح کردن زندگی شهدا کمتر از مقام والای آنان نیست

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی گفت: عروج شهدا یک حرکت بسیار مقدس و به تصویر کشیدن و مطرح کردن زندگانی آنان کمتر از مقام شهید نیست

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از ایرنا، علی باقر زاده در نخستین همایش یادواره 176 شهید نهضت سوادآموزی که در مجتمع آموزشی این سازمان و با حضور برخی از خانواده شهدا برگزار شد ، اظهارکرد: همانطور که اعتقاد داریم شهدا زنده هستند و بر اعمال و رفتار ما نظارت دارند.

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی ، با بیان اینکه هرچه در راه شهدا ، انجام شود بسیار اندک است ، افزود: مجموعه ای دو جلدی زندگانی شهدای نهضت سواد آموزی مي تواند علاوه بر زنده نگداشتن یاد و خاطره آنان بازگو كننده ارزش های دفاع مقدس و انقلاب اسلامی برای نسل های آینده باشد.

وي تقدیر از خانواده شهدا و فرزندان آنان را وظیفه مسئولین خواند و افزود: در این مراسم از شهدای تهران، شهرستان های استان تهران و استان البرز و همچنین خانواده آنان تجلیل شد و بزودی در دیگر استان ها این مراسم برپا خواهد شد.

گفتني است؛ سازمان نهضت سواد آموزی 176 شهید در دوران دفاع مقدس تقدیم انقلاب اسلامی کرده که شامل 39 شهید مربوط به سازمان ، 18 شهید سواد آموز و 119 شهید آموزشیار است

به اشتراک بگذارید :