13 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ ۱۲:۱۹:۰۸
کد مطلب:  561437
با حضوراستاد دانشگاه علامه طباطبایی تهران:
کلاس های آموزش خانواده برای اولیای دانش آموزان منطقه افشاربرگزارشد

با حضورمحمد انصاری راد،از اساتید دانشگاه علامه طباطبایی تهران،کلاس های آموزش خانواده برای اولیای دانش آموزان منطقه افشار،برگزارشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان به نقل از افشار،با حضورمحمد انصاری راد،از اساتید دانشگاه علامه طباطبایی تهران،کلاس های آموزش خانواده برای اولیای دانش آموزان منطقه افشار،برگزارشد.

در این برنامه،مهرداد نقی لو، کارشناس انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش منطقه با تاکید بر این نکته که کلاس‌های آموزش اولیا یکی از مهم ترین راهکارها برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی دانش آموزان است؛ اظهار داشت: استفاده از اساتید مجرب در این زمینه با عث می شود، اولیا نیز به اطلاعات بروز دست یابند و با نحوه‌ی نگرش مشاوران به مسائل بیشتر آشنا شوند.

وی در ادامه به فعالیت های صورت گرفته در این راستا اشاره کرد و گفت : حضور پرشور اولیا در کلاس های آموزش خانواده،نشانگر اهمیت آینده دانش آموزان این منطقه برای اولیا است.

در ادامه دکتر محمد انصاری‌راد نیز در کلاس های مشاوره به اهمیت آینده فرزندان اشاره کرد و اظهار داشت:برای داشتن حال خوب و لذت بردن از زندگی باید چهارگام شکرگذاری، اقدام گرایی، امید و مثبت اندیشی را پیمود و از مادران خواست تا فرزندانشان را در معرض مقایسه با سایرین قرار ندهند.

به اشتراک بگذارید :