23 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ ۱۲:۰۵:۴۲
کد مطلب:  561416
مدیرآموزش و پرورش شهرستان ابهردرجمع خیرین مدرسه ساز:
خیرین در کلیه ی موفقیت های آموزش و پرورش سهیم هستند

موسی رضایی مدیر آموزش و پرورش شهرستان ابهر در مراسم دوازدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز این شهرستان گفت: خیرین در کلیه ی موفقیت های آموزش و پرورش سهیم هستند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان به نقل از ابهر،دوازدهمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز شهرستان ابهر با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در محل سالن شهید باهنر ابهر برگزار شد.

در این مراسم موسی رضایی ضمن تبریک ایام الله دهه فجر یاد و گرامیداشت یاد مرحوم حسن غضنفریان رئیس فقید مجمع خیرین مدرسه ساز استان  اظهار داشت: بدون شک آثار خیر آن مرحوم در امر تعلیم و تربیت دانش آموزان این مرز و بوم به ویژه در ساخت مدارس استان زنجان به عنوان باقیات و صالحات ذخیره آخرت خواهد بود.

وی با ارائه گزارشی از وضعیت فضاهای آموزشی منطقه و پروژه های در دست احداث و با اشاره به نقش مدارس در توسعه پایدارو تولید علم گفت: بی تردید خیّرین مدرسه ساز در صف پیشتازان و پیش قراولان جهادعظیم علمی و فرهنگی قرار دارند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ابهر،کسب رتبه نخست کشوری در پورتال مدارس، کسب رتبه اول در رشد میانگین نمرات نهایی  و پژوهش در استان و رتبه نخست حقوق شهروندی در بین دستگاه‌‌های اجرایی شهرستان ابهر را تبریک گفت و اظهار داشت:خیرین در کلیه موفقیت های آموزش و پرورش سهیم هستند.

در ادامه حسین صالحی ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های مجمع خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار شهرستان ابهر گفت:نیکوکاری و انفاق موجب پر شدن شکاف های موجود در جامعه، نزدیکی انسان ها به یکدیگر و زمینه ساز عدالت اجتماعی است.

وی با تاکید بر این که اقدامات خیرین تاثیرات بسیار عمیقی در جامعه دارد کار مدرسه سازی را موجب رضایت خلق و خالق و زمینه ساز توسعه علم و دانش عنوان کرد.

مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس استان زنجان با بیان این که مجمع خیرین برای حل مشکلات در کنار آموزش و پرورش خواهد بود،افزود:تراکم بالای دانش آموزان و قدمت بالای بیش از 35 مدرسه در سطح شهرستان ، مهمترین چالش آموزش و پرورش ابهر است و رفع این مشکلات به همت خیرین و حمایت همه جانبه و عزم ملی نیازمند است.

وی خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار را پیشتازان عرصه پیشرفت و توسعه علمی و معنوی کشور دانست و تجلیل از آنها را تجلیل از فرهنگ نوع دوستی و خودگذشتگی عنوان نمود و از خیرین خواست تا حمایت های خود را استمرار ببخشند.

 

به اشتراک بگذارید :