26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ ۱۰:۳۹:۰۳
کد مطلب:  561288
به مناسبت هفته شورای آموزش و پرورش برگزار شد:
تجلیل از انجمن اولیا و مربیان برتر فیروزکوه

به مناسبت هفته شورای آموزش و ، از اعضای انجمن اولیا و مربیان مدرسه بلیغ شهرستان فیروزکوه به جهت کسب مقام استانی تقدیر شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از فیروزکوه؛بنار، مدیر آموزش و پرورش فیروزکوه در این مراسم ضمن گرامی داشت هفته ی شورای آموزش و پرورش با اشاره به اینکه خداوند به انسان ها نسبت به موجودات دیگر برتری بخشیده و این برتری به علت وجود عقل و خرد در انسان است؛ تاکید کرد:انسان ها می توانند با استفاده از عقل و منطق مشکلات بزرگی را حل کنند.

 

وی با تاکید بر اینکه در برخی مواقع تکیه بر عقل تنها کافی نیست و برای تصمیم گیری بهتر و دستیابی به نتایج احسن می بایست از مشورت در کار ها استفاده کرد؛ تصریح کرد:شورای آموزش و پرورش نیز با حضور مسئولین رده اول شهرستان برگزار می شود، تا در خصوص مشکلات آموزش و پرورش بهترین تصمیمات از طریق امر مشورت حاصل گردد.

بنار انجمن اولیا و مربیان مدارس را به بال هایی تشبیه کرد که در صورت نبود آن ها مدرسه توانایی پروراز ندارد و افزود: وجود این عزیزان در پیشبرد اهداف مدرسه بسیار تاثیر گذار است و وجود انجمن فعال در مدارس شهرستان مایه مباهات و دلگرمی مجموعه است.

لازم به ذکر است در پایان این مراسم از اعضای انجمن اولیا و مربیان برتر شهرستانی و استانی سال تحصیلی 95-96 تقدیر به عمل آمد.

به اشتراک بگذارید :