20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ ۱۰:۰۵:۵۶
کد مطلب:  561205
حضرت آيت الله علوي گرگاني در دیدار با گزينشگران آموزش و پروش شهرستان هاي استان تهران :
كاري كنيد كه حق افراد ادا شود

گزينشگران آموزش و پروش شهرستان هاي استان تهران با حضرت آيت الله علوي گرگاني ديدار كردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، حضرت آيت الله علوي گرگاني از مراجع عظام تقليد،با اشاره به اینکه با عمل انسان مشخص مي شود تا چه اندازه به سخنان به طور دقيق گوش فرا داده است ، تاکید کرد: لازم است مقام عمل را به خداوند نشان دهيم و از خداوند بخواهيم كه توفيق عمل داشته باشيم تا از پاداش بهره مند شويم.

آيت الله علوي گرگاني با تاکید بر اينكه مسئوليت گزينش سنگين است و بايد مراقبت كنيد ، تصریح کرد: كاري كنيد كه حق افراد ادا شود و ارتباط و رفاقت در كار نباشد تا مقصر از سوي دولت و ملت نشويد و حق از بين نرود .

استاد حوزه علميه قم خطاب به گزينشگران ،اظهار داشت : سفارشات و موعظه را در وجودتان پياده كنيد تا همه از شما به نيكي ياد كنند و كمال خدمت را به مردم داشه باشيد .

آيت الله علوي گرگاني با تاكيد بر اقامه نماز در اول وقت ،خاطرنشان کرد : اقامه نماز را تعويق نيندازيد چرا که اگر انسان با ايمان باشد در هنگام مرگ با صورت نوراني حاضر مي شود .

گفتنی است در ابتداي اين نشست ، رضا روستائي مدير هسته گزينش آموزش و پرورش شهرستان هاي استان تهران گزارشي از وضعيت استان ارائه داد .

 

به اشتراک بگذارید :