2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ ۱۳:۲۳:۴۴
کد مطلب:  559880
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های تهران:
برگزاری جلسه ویدیو کنفرانس استانی حوزه معاونت تربیت بدنی و سلامت

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش‌ و پرورش شهرستان‌های استان تهران از برگزاری جلسه ویدیو کنفرانس استانی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،محمد رحیم معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش‌ و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت: در راستای اجرای سیاستهای اقتصاد مقاوتی و بهره گیری بهینه از فن اوری در تسهیل فرایندهای جاری جلسه ای استانی با موضوع تبیین و تشریح برنامه ها و فعالیت های حوزه های تربیت بدنی، سلامت و مراقبت با حضور روسای ادارات داخلی استان ، معاونین پرورشی و تربیت بدنی و کارشناسان حوزه های سه گانه مناطق به صورت ویدئو کنفرانس برگزار گردید .

وی ،با تبریک به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه فجر ، اظهار داشت :  برنامه ریزی اجرایی فعالیت های متناسب با دهه فجر ضروری بوده و باید به شکلی مطلوب صورت پذیرد.

رحیم در راستای دستیابی به راهبردهای اجرایی سند تحول بنیادین به موضوع مدرسه محوری اشاره  کرده و افزود: اجرای فعالیت ها بر مدار برنامه ریزی دقیق بسیار حائز اهمیت است.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های تهران با تاکید بر اینکه یکی از نشانه های رشد و توسعه مدیریت،  تعامل و ارتباط  دو سویه با سایر علوم می باشد ، تصریح کرد: استفاده از ویدیو کنفرانس ها در برگزاری جلسات گامی مهم در تعامل علم مدیریت با علم فناوری است .

این مقام مسئول ادامه داد: در آینده ای نزدیک توانایی مدیریت در تمامی سطوح وابسته به میزان ارتباط و توانمندی و شناخت علوم روز دنیا  بخصوص فناوری می باشد.

 

به اشتراک بگذارید :