20 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ ۱۰:۱۴:۴۰
کد مطلب:  559534
درآستانه فرا رسیدن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی:
جلسه هماهنگی برنامه های دهه مبارک فجر اداره آموزش و پرورش منطقه افشار برگزار گردید

جلسه هماهنگی برنامه های دهه مبارک فجر اداره آموزش و پرورش منطقه افشار،درآستانه فرا رسیدن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی،برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان به نقل از افشار، جلسه هماهنگی برنامه های دهه  مبارک فجر اداره آموزش و پرورش این منطقه برگزار گردید.

سید مجتبی حسینی رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه ضمن تبریک فرارسیدن ماه بهمن، از مجاهدت های امام(ره)، شهدا و تمامی مسئولین و افرادی که در این راه جانشان را فدا کردند تقدیر کرد و این ماه را خاطره انگیزترین ماه برای همه عنوان کرد و از مدیران خواست با تدوین برنامه های متنوع خاطرات ماه بهمن سال 57 را برای نسل امروزی (دانش آموزان) تبیین نمایند.

رئیس دستگاه تعلیم و تربیت منطقه همچنین به برکات و دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی اشاره و اظهار داشت: وظیفه همه مسئولین است که این پیشرفت ها و خدمات و فعالیت های نظام جمهوری اسلامی ایران و دولت را برای مخاطبین خود تشریح و بیان نمایند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به آسیب های اجتماعی، تخریب نظام و انقلاب و شروع نا امیدی در بین مردم توسط بیگانگان اشاره و خاطرنشان کرد: امروز یکی از مهم ترین وظایف ما همدلی، وحدت و ایجاد امید در بین مردم و دانش آموزان است.

در ادامه جلسه الیاس قربانیان، معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره برنامه های کمیته فرهنگیان و دانش آموزان در طول دهه ی فجر را به صورت کامل تشریح و اظهار داشت:با توجه به همزمانی برنامه های دهه ی فجر با ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) در اجرای برنامه ها باید شأن و منزلت این ایام حفظ و رعایت گردد.

به اشتراک بگذارید :