23 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ ۰۹:۴۲:۲۶
کد مطلب:  559495
مدیر آموزش وپرورش شهرستان خدابنده اعلام کرد:
40 برنامه در دهه مبارک فجر در مدارس شهرستان خدابنده اجرا می شود

علی اسدی مدیر آموزش وپرورش خدابنده،در جلسه هماهنگی برنامه های دهه مبارک فجر اعلام کرد: در آستانه چهلمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی، 40 برنامه در مدارس اجرا می شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان به نقل از خدابنده،علی اسدی در این جلسه ضمن تبریک فراررسیدن سی ونهمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی ایران  اعلام نمود: امسال کمیته دانش آموزی،اجرای برنامه های دهه فجر در شهرستان خدابنده را بر عهده دارد و اجرای مطلوب و بهینه برنامه ها به منظور شناساندن ارزش های والای  انقلاب اسلامی به نسل های آینده از حدود انتظارات آن است.

وی با بیان اینکه ۲۲ بهمن همیشه باید در تاریخ انقلاب اسلامی زنده نگه داشته شود، خاطرنشان کرد: ملت ایران به پشتوانه رهبری امام خمینی (ره) توانست انقلاب اسلامی را به پیروزی برساند که نتایج این انقلاب باید در ایام الله دهه فجر تشریح گردد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان خدابنده با بیان اینکه اجرای برنامه برای گرامیداشت ایام الله دهه فجر نباید تنها به عنوان یک وظیفه سازمانی در نظر گرفته شود، اعلام کرد: باید برنامه ها به گونه برنامه ریزی شوند که اثرات موثر و مثبتی در سطح جامعه داشته باشند.

جواد خویینی دبیر ستاد گرامیداشت دهه فجر آموزش وپرورش شهرستان خدابنده نیز در این جلسه اعلام کرد: جدول زمان بندی اجرای برنامه ها تهیه شده است و در طول ایام ا... دهه مبارک فجر اجرایی می شود.

 وی محور این برنامه را گل باران مزار شهدا در روز 12  بهمن، شرکت در مراسم نماز جمعه ، برگزاری مسابقات علوم قرآنی و فرهنگی وهنری، نواختن زنگ انقلاب در مدارس، مسابقات ورزشی، هنری و علمی و پژوهشی، ساخت آدمک  ، برگزاری نمایشگاه های مختلف از  دست سازه های دانش آموزان ، شرکت در راهپیمایی یوم ا.. 22 بهمن ، برنامه های صیانت از فرهنگ حجاب و عفاف عنوان کرد.

گفتنی است،همچنین در این جلسه برنامه ها تببین  و راهکارهای اجرای مناسب آنها مورد بررسی قرار گرفت.

به اشتراک بگذارید :