23 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ ۰۹:۰۶:۴۶
کد مطلب:  559434
در نهمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان ماهنشان مطرح شد:
باور عمیق به توانایی دانش آموزان، مسیر آینده را روشن می سازد

فرماندار شهرستان ماهنشان در نهمین جلسه شورای آموزش و پرورش در سال جاری گفت:باور عمیق به توانایی دانش آموزان، مسیر آینده را روشن می سازد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان به نقل از ماه نشان،نهمین جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان با دستور جلسه گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش و تشریح برنامه های آموزشی و دهه مبارک فجر برگزار شد.

نوری فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش این شهرستان  در ابتدای جلسه ، ضمن تبریک فرا رسیدن ایام ا... دهه مبارک فجر و تسلیت درگذشت معلم انگورانی در حادثه تصادف، اظهار کرد: باور عمیق به دانش آموز و رشد آنان می تواند مسیر آینده ما را روشن سازد.

وی با اشاره به اغتشاشات اخیر صورت گرفته، تاکید کرد: دهه فجر امسال متفاوت و پر شورتر از سال های قبل همه به صحنه خواهیم آمد.

فرماندار شهرستان ماهنشان همچنین بر لزوم توجه و برنامه ریزی برای هدایت تحصیلی صحیح دانش آموزان و ایجاد انگیزه در آنان تاکید کرد.

در ادامه نادرمحمد حیدری مدیر آموزش و پرورش ماه نشان نیز،ضمن تبریک هفته گرامیداشت شوراهای آموزش و پرورش و گزارش در مورد مصوبات جلسه قبل شورای آموزش و پرورش، برنامه های اداره آموزش و پرورش ماهنشان در جهت گرامیداشت دهه مبارک فجر را تشریح کرد.

وی با بيان شورای آموزش و پرورش به عنوان بازوی توانمند آموزش و پرورش، ابراز امیدواری کرد مساله آموزش در کنار امنیت و بهداشت جز اولویت ها قرار گیرد.

حیدری دربخش دیگری از سخنان خود ابراز داشت: امسال در طرح پرسش مهر از آثار رسیده به دبیرخانه، 18 طرح حائز رتبه استانی و 6 طرح برای نخستین بار به مرحله کشوری راه یافتند.

گفتني است حاضرين در ادامه اين نشست به بيان نظرات و پيشنهادات خود در راستاي دستور جلسه پرداخته و در پایان به مناسبت هفته گرامیداشت شوراهای آموزش و پرورش از اعضا تجلیل شد.

به اشتراک بگذارید :