25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ ۰۸:۳۲:۳۹
کد مطلب:  559380
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران
برگزاری دوره آموزش عملی نماز

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان های تهران از برگزاری دوره آموزشی ،( آموزش عملی نماز ) در شهرستان های استان تهران ،خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، سید مجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، در این باره گفت: دوره آموزشی ،( آموزش عملی نماز ) با مشارکت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های تهران و ستاد اقامه نماز استان تهران برای آموزگاران خانم پایه سوم ابتدایی در چهار قطب ؛رباط کریم ، ناحیه یک ری ، اسلامشهر و کهریزک برگزار گردید.

هاشمی با اشاره به اینکه این دوره با هدف ایجاد آمادگی بیشتر علمی و عملی معلمین پایه سوم در خصوص آموزش نماز به دانش آموزان برگزار گردید ، تاکید کرد:موضوعاتی همچون شیوه های دعوت به نماز ،آثار و برکات نماز و نقش مهم معلمان در آموزش نماز نیز در این دوره آموزشی تبیین شد.

 وی ادامه داد: تجربیات برتر و خلاقیت های آموزگاران در آموزش نماز نیز در این دوره از دیگر مواردی بود که به آن پرداخته شد.

هاشمی ، تصریح کرد: آشنایی دانش آموزان با فریضه ی نماز به صورت گام به گام و آموزش عملی نماز در دوره ابتدایی از مهمترین اهداف آموزش و پرورش است.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، در پایان خاطرنشان کرد: در این دوره 250  نفر از آموزگاران پایه سوم ابتدایی مدارس دخترانه  مناطق : رباط کریم ، ناحیه یک ری ، ناحیه دو ری ، اسلامشهر،چهاردانگه ، کهریزک ، فشافویه و اساتید برجسته از مرکز تخصصی نماز استان قم شرکت داشتند.

 

به اشتراک بگذارید :