23 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ ۱۰:۳۳:۵۰
کد مطلب:  557723
با حضور مسئولان استانی و شهرستانی :
ستاد شاهد آموزش و پرورش شهرستان ابهر تشکیل جلسه داد

جلسه ستاد شاهد آموزش و پرورش شهرستان ابهر با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان به نقل از ابهر،جلسه ستاد شاهد آموزش و پرورش ابهر با حضور حسین میرزایی کارشناس مسئول اداره شاهد و ایثارگران اداره کل،موسي رضايي مدیر آموزش و پرورش ابهر، رضی الدین موسوی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان و ساير اعضاي اين ستاد در محل دفتر دبیران آموزشگاه شاهد امام حسین (ع) ابهر برگزار شد.

مدیر آموزش و پرورش ابهر در اين جلسه امنيت و پیشرفت كنوني كشور را مدیون از جان گذشتگي هاي شهدا و صبر و بردباري خانواده هاي انها عنوان و بر پاسداشت آرمان هاي انقلاب و قدر داني آحاد جامعه بخصوص مسئولان از اين رشادت ها تاكيد كرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به این که آموزشگاه شاهد امام حسین (ع) در ارزیابی های صورت گرفته درباره برنامه تعالی مدیریت نسبت به سال قبل یک رتبه ارتقاء یافته است از تحصیل 270 دانش آموز در این آموزشگاه خبر داد.

در ادامه،حاضرين درباره كيفيت بخشي برنامه هاي آموزشي و تربيتي آموزشگاه شاهد امام حسين(ع)،برنامه های گرامیداشت دهه مبارک فجر، توسعه فرهنگ پژوهشگری،پرسشگری و كتاب و كتابخواني در اين آموزشگاه و پيگيري مستمر پيشرفت تحصيلی فرزندان شاهد و ايثارگران به بحث و تبادل نظر پرداختند.

گفتني است در حاشیه این جلسه مسولان از کلیه مستندات برنامه ها و طرح هاي آموزشي و تربيتي آموزشگاه به ویژه فعالیت های آزمایشگاهی و كتابخانه ، بازدید و ضمن احصای نیازهای مدرسه بر لزوم رفع نیازها و حل مشکلات تاکید نمودند.

به اشتراک بگذارید :