18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ۱۱:۴۸:۲۹
کد مطلب:  556860
مدیر آموزش و پرورش بهبهان خبر داد:
آغاز چهل و هفتمین جشنوار بین المللی فیلم رشد در بهبهان

مدیر آموزش و پرورش بهبهان از شروع به کار چهل و هفتمین جشنوار بین المللی فیلم رشد در بهبهان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان به نقل از آموزش و پرورش بهبهان، رسول عبدی پور مدیر آموزش و پرورش این شهرستان با اعلام این خبر افزود: مراسم افتتاحیه چهل و هفتمین جشنوار بین المللی فیلم رشد با پخش فیلم های منتخب از روز شنبه 30 بهمن ماه در دبستان صدیقات و دبیرستان شاهد جواهر بهبهانی شهرستان بهبهان آغاز شد.

 

وی با اشاره به اهمیت تغییر رویکرد آموزش در مدارس در جهت آموزش موثر و پویا گفت: ایجاد فضای علمی بانشاط و شاد برای دانش‌آموزان از اهداف مهم جشنواره فیلم رشد در آموزش و پرورش خوزستان است.

 

وی با بیان اینکه یادگیری با دیدن موثرتر از شنوایی و سایر حواس است، افزود: فیلم در فرایند یادگیری و یادهی موثرتر است و بنابراین جشنواره فیلم رشد باید گام بسیار مهمی را درشناخت استعدادها به ویژه در زمینه تولید فیلم های آموزشی و ارتقای کیفیت آموزش و تربیت بردارد.

 

شهریار ابراهیمی مدیر اجرایی چهل و هفتمین جشنوار بین المللی فیلم رشد با اشاره به اهمیت استفاده از فیلم در کنار کتب درسی گفت: فیلم ها ابزارهای انتقال پیام می باشند که در کوتاهترین زمان ممکن با بهترین و گویاترین روش پیام را به مخاطب و دانش آموزان القاء می نمایند.

 

شایان ذکر است چهل و هفتمین جشنوار بین المللی فیلم رشد از 30 دی ماه تا 4 بهمن ماه در مدارس سراسر ایران برگزار می شود.

 

 

به اشتراک بگذارید :