10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ۱۱:۲۵:۳۴
کد مطلب:  556827
مدیر آموزش و پرورش بهبهان خبر داد:
کسب رتبه اول آزمون پیشرفت تحصیلی توسط دانش آموزان بهبهانی

مدیر آموزش و پرورش بهبهان خبر داد: دانش آموزان متوسطه دوره اول شهرستان بهبهان با کسب رتبه اول استانی درنتایج مرحله اول آزمون پیشرفت تحصیلی در استان درخشیدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان به نقل از آموزش و پرورش بهبهان، رسول عبدی پور ضمن اعلام این خبر اظهار کرد:  با همت و تلاش دبیران، دانش آموزان و اولیاء آنان، دانش آموزان سخت کوش دوره متوسطه اول شهرستان بهبهان موفق به کسب رتبه اول استان در میان سایر مناطق استان خوزستان درنتایج مرحله اول آزمون پیشرفت تحصیلی شدند.

 

وی افزود: آزمون های پیشرفت تحصیلی فرصتی برای شناخت نقاط ضعف و قوت علمی دانش آموزان است که می توان با برنامه ریزی صحیح درسی و آموزشی برای دانش آموزان با یاری گرفتن از دبیران، مشاورین و اولیاء آنان در راستای رفع نقاط ضعف و ارتقاء نقاط قوت آنان کوشید.

 

مدیر آموزش و پرورش بهبهان ضمن تبریک کسب این موفقیت بزرگ به جامعه فرهنگیان ساعی و دلسوز، دانش آموزان سخت کوش و اولیاء زحمت کش، بیان کرد: موفقیت یک نقطه نیست بلکه جریانی پیوسته بوده که امیدوارم دبیران و دانش آموزان ما همیشه با یاری خداوند متعال در جریان موفقیت قرار بگیرند.

به اشتراک بگذارید :