20 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ۱۱:۰۹:۲۳
کد مطلب:  553988
در راستای بررسی امور صورت گرفت:
بازدید معاون آموزش متوسطه ی استان ازمدارس شبانه روزی شهرستان سلطانیه

محمود شهبازی معاون آموزش متوسطه ی آموزش و پرورش استان زنجان با حضور در مدارس شهید مدنی ، عفاف و خوابگاه مرکزی دخترانه هجرت شهرستان سلطانیه در جریان مشکلات آموزشی و خوابگاهی این مدارس قرار گرفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان به نقل از سلطانیه،محمود شهبازی معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان از مدارس شبانه روزی این شهرستان بازدید نمود.

در این بازدید که با همراهی مدیرآموزش و پرورش شهرستان سلطانیه صورت گرفت، شهبازی معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان با حضور در مدارس شهید مدنی ، عفاف و خوابگاه مرکزی دخترانه هجرت در جریان مشکلات آموزشی و خوابگاهی این مدارس قرار گرفت.

 

مهدی زمانی مدیرآموزش و پرورش شهرستان سلطانیه در این بازدید ها ضمن بیان مشکلات موجود ، بیان داشت : با کمک اولیاء و خیرین در اداره مدارس خوابگاهی مشکل چندانی احساس نمی شود و امیدواریم در بحث بودجه به مدارس شبانه روزی علی الخصوص مدارس شبانه روزی شهرستان سلطانیه نگاه ویژه ای از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان صورت پذیرد.

گفتنی است،معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان زنجان در طی این بازدید ها با حضور در خوابگاه ها، پای درد دل دانش آموزان نشست.

به اشتراک بگذارید :