3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ ۱۵:۲۸:۳۱
کد مطلب:  552602
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خوزستان در گردهمایی معاونین آموزشی سراسر استان:
بیش از 36 هزار دانش آموز خوزستانی در سال تحصیلی آینده به پایه دوازدهم می روند/ 40 پژوهشسرای دانش آموزی در خوزستان فعال هستند

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خوزستان اعلام کرد: 36 هزار و 555 دانش آموز خوزستانی در سال تحصیلی جاری در پایه یازدهم مشغول به تحصیل هستند که در سال آینده به پایه دوازدهم می روند. 40 پژوهشسرای دانش آموزی در خوزستان مشغول خدمات رسانی به دانش آموزان هستند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، جمشید کمایی در گردهمایی معاونین آموزشی، کارشناسان تکنولوژی و روسای پژوهش سراهای خوزستان اظهار کرد: برنامه های گسترده ای برای استقرار پایه دوازدهم در استان خوزستان در حال اجراست.

 

وی افزود: اطلاع رسانی به خانواده های دانش آموزی، برگزاری جلسات تخصصی با مدیران مدارس متوسطه دوم و برگزاری جلسات کارگروه های تخصصی استقرار پایه دوازدهم از جمله مهمترین اقداماتی است که در برنامه اقدامات معاونت متوسطه استان است.

 

کمایی در عین حال با اظهار اینکه 40 پژوهشسرای دانش آموزی در خوزستان فعال هستند، خاطرنشان کرد: توسعه کمی و کیفی پژوهشسراهای دانش آموزی از اولویت های برنامه توسعه آموزش و پرورش خوزستان است. برنامه های متعددی در طول سال در این پژوهشسراها برای دانش آموزان در حال برگزاری است.

 

 

به اشتراک بگذارید :